Produktai

Apie mus

UAB „Helusta“ įkurta 2000 m. lapkričio 28 d. Pagrindinė įmonės veikla – didmeninė ir mažmeninė prekyba elektros laidais ir kabeliais. Esame oficialūs Vokietijos kompanijos HELUKABEL GmbH atstovai Lietuvoje.

Pagrindinis mūsų tikslas – kuo geriau įvykdyti klientų pageidavimus ir tapti patikimais partneriais, tad siekiame maksimaliai išsiaiškinti kliento poreikius, kad užsakymai būtų atliekami kokybiškai ir operatyviai. Tik tiekiama kokybiška produkcija užtikrina veiklos tęstinumą, stabilumą ir konkurencingumą šiuolaikinėje dinamiškoje nuolat besikeičiančioje verslo aplinkoje.

Mes siūlome platų elektros laidų ir kabelių pasirinkimą. Helukabel GmbH produkcijos asortimentą sudaro daugiau nei 33 000 skirtingų pavadinimų elektros laidų ir kabelių, kurių skerspjūvio plotas sudaro nuo 0,05 iki 630 mm2. Čia didelis lanksčių  valdymo, duomenų perdavimo, skirtų robotiniams vikšrams, kraninių, variklinių, servo pavarų, saulės energetikos, atsparių aukštoms temperatūroms, vandeniui, koaksalinių, ryšio ir kitose srityse naudojamų kabelių ir laidų pasirinkimas. Elektros laidai ir kabeliai tiekiami vieno iš didžiausių Vokietijos kabelių gamintojo  Helukabel GmbH, atitinkantys aukštus Vokietijos kokybės standartus. Mes pateiksime visus reikiamus sertifikatus, atitikties deklaracijas ar kitus reikiamus dokumentus.

Per visus veiklos metus sugebėjome sėkmingai įsitvirtinti ir išsiplėsti Baltijos šalių rinkoje, pelnyti patikimo ir finansiškai stabilaus verslo partnerio vardą. Mes vykdome tai ką pažadėjome klientams, tiekėjams, darbuotojams.

Kodėl verta rinktis mus?

  • Produkcijos kokybė
  • Sąžiningas konkurencingumas
  • Užsakymų operatyvumas
  • Skaidri, socialiai atsakinga įmonė
  • Ilgalaikis veiklos stabilumas

Faktai apie kompaniją

Esame sukaupę ilgalaikę patirtį kabelinės produkcijos rinkoje, skirtos įvairioms pramonės rūšims, todėl galime profesionaliai pasidalinti savo žiniomis su Jumis.

Mus domina nauji klientai, naujos partnerystės ir bendradarbiavimo galimybės. Jei Jums nepavyko rasti, ko ieškojote, prašome skambinti, rašyti, klausti. Mielai atsakysime Jums ir pasistengsime padėti.

2000 Veiklos pradžia
Helukabel Atstovas
33K Asortimentas